Aankomende productie: 'Liefdeslied'

Over een maand speelt onze voorjaarsproductie 'Liefdeslied' in het Minitheater te Middelburg.
Noteer vrijdagavond 8 juni om 20u00, zaterdagavond 9 juni om 20u00 en zondagmiddag 10 juni om 14u30. De entree is € 10 per kaart en kaarten kunnen worden gereserveerd via info@toneelverenigingpauze.nl of 06-31572257 (of kaartverkoop vanaf een uur voor aanvang bij de entree van het theater).

‘Liefdeslied’ is een tragikomedie, geschreven door Peer Wittenbols. Met regie van Ineke van Doormaal en cast: Desiree van der Werf, Johnny de Jonge, Johanna Smit en Leila Frietman.

‘Liefdeslied’ speelt zich af in de wachtruimte van een ziekenhuis.
Er is een man binnen gebracht die met zijn auto in het water is geraakt. Zijn moeder, zijn echtgenote, een rechercheur en een verpleegkundige zijn hierdoor in deze nacht met elkaar verbonden.
Ze nemen allemaal hun eigen ervaringen en hun eigen verdriet mee. Het samenzijn in de nacht brengt hen ertoe dit meer of minder verborgen verdriet met elkaar te delen, wat leidt tot soms heftige emoties.

Terug naar overzicht